13 Augustus 2006 – Alweer een BBQ op de camping
Om een uur of half acht het vuur op de barbeque maar eens flink opgestookt en het kokkerellen kon weer beginnen. Na enige culinaire hoogstandjes van kok opa die deze keer wat rustiger aan met het vlees moest doen zodat we ook keer konden genieten van het eten zat ieders buikje weer vol.
Toen werden we nog even uitgenodigd om een afzakkertje te komen doen bij de overkant (Brenda en Martijn) terwijl de dames konden afwassen. Tenminste dit was het plan van de mannen maar helaas pakte het iets anders uit. Opa en papa gingen daar een bakje koffie drinken en daarna moest er alsnog afgewassen worden door de mannen.
Na wat heen en weer geklets en menige uitnodigingen naar mensen toe die ook nog op de camping aanwezig waren zaten we op een gegeven moment wat later op de avond met een hele groep op het stek. Mama had het wel wat gehad en na enig overleg werd er maar besloten om de nacht door te brengen op de camping.
Papa vond het ook wel prettig want het was erg gezellig en zodoende kon ie ook even een pilsje pakken.